Про нас

ПРО ОРГАНІЗАЦІЇ

Наша громадська організація «Звичайні люди» (займаємося благодійною діяльністю з 2019 року) спільно з волонтерською групою «Kvitka help» (створеною з небайдужих громадян на початку повномасштабної війни в Україні) з перших днів допомогають мешканцям міста Харкова та Харківської області.

Серед нас є професори університетів та студенти, директори фірм та робітники, підприємці та безробітні, лікарі та інженери, чоловіки та жінки. Кожного дня ми надаємо адресну соціальну допомогу незахищеним верствам населення.

Всіх, кому вкрай необхідна допомога, шодня забезпечуємо продуктами харчування, питною водою, засобами гігієни, медикаментами та дитячим харчуванням.
Надаємо всебічну допомогу лікарням та іншим медичним закладам.
Забезпечуємо продуктами заклади громадського харчування на базі яких готуються комплексні обіди для харків’ян та військових.
Регулярно допомагаємо військовим, пожежникам, медикам, цивільним міста Харків, на передовій та звільнених територіях.

Також створені спеціальні бригади для аварійного ремонту вікон в житлових будинках, що вражені ракетами, снарядами або вибуховою хвилею, в яких продовжують мешкати люди.

Для досягнення результату нами було створено ефективну систему формування та видачі замовлень, від організації колцентру та складу, до пакування та доставки замовлень нужденним громадянам. Ведеться всебічний облік адресних та колективних замовлень.

Результатом нашої діяльності є соціальна допомога більш ніж 102286 жителів Харкова та області.

Станьте учасником українського волонтерського руху! Будь-яка допомога – гуманітарна, фінансова – дуже важлива! Ми всі робимо одну велику справу і наближаємо нашу Перемогу!

Наша команда