Яковлівка. Будинок для бабусі.

На початку червня представники ГО «Звичайні люди» разом з представниками Товариства Червоного Хреста їздили в село Яківлівка Харківського району з гуманітарною місією. Внаслідок авіаударів російської армії в ніч проти третього березня, село було практично знищене. З 45 будинків 21 було зруйновано повністю, а 24 сильно пошкоджені. Дивлячись на «красоти» місцевості після приходу «російського миру», ми познайомились з бабусею Вірою, яка залишилась без оселі та дивом врятувалась разом з домашньою худобою. Декілька місяців бабуся живе в металевому вагончику, який їй привезли місцеві мешканці з лісництва.
Після знайомства с бабусею, перейнявшись співчуттям до неї та її становищем, наша команда звичайних людей вирішила допомагати всім чим було можливо: возили їжу, купили електропіч, бо готувала вона на огнище, привозили спеціалістів по будівництву, потім вирішили своїми силами допомагати з облаштуванням умов для існування.
Порадившись колективом волонтерів ГО «Звичайні люди», прийшли до спільного рішення почати діяти в напрямку будівництва оселі для бабусі. Бо на сьогодні ні бабуся Віра ні ГО «Звичайні люди» не мають коштів на будівництво, наша команда небайдужих волонтерів вирішила почати з малого та спочатку демонтувати зруйнований будинок, для чого найняли екскаватор та улаштували колективний суботник.
На сьогодні, не маючи відповідних умов для життя бабусі та її худоби взимку, ми маємо намір відбудувати бабусі житловий будинок та господарчу споруду для худоби. Для досягнення цієї мети наші будівельники – волонтери зробили орієнтований кошторис будівництва, а наш архітектор почав проектувати будинок.
Неймовірне бажання та воля нашої команди звичайних людей мотивує та надає впевненість у скорішому досягненні нашої мети.