Будівництво Будинку, 8 дітей, Високий

Майже на самому початку війни в подвір’я оселі сім’ї влучили уламки від снаряда, в наслідок чого в будинку посипалися вікна та пошкодилась дитяча коляска, тому до нашої ГО «Звичайні люди» звернулися за допомогою односельці родини, ми прийняли рішення і вирушили в гості. Ми дуже хотіли порадувати батьків і діток, тож привезли багато іграшок, одежі, колясок та велосипеди. Познайомившись ближче з цією родиною, ми дізналися про бажання батьків побудувати спортивне устаткування для діточок, яке на сьогодні вже зроблене, абсолютно безкоштовно, за нашим проханням до небайдужих людей, які одразу відгукнулися та найближчим часом наші волонтери доставлять і встановлять спортивне спорядження.


Навідавши родину, ми зрозуміли, що яке б не було тепле та затишне сімейне гніздечко, його розміри не дозволяють навіть всій родині зібратись за одним столом, кімната на вході в оселю є і передпокоєм і кухнею, через недостачу місця немає можливості розмістити навіть мийку, через це мити посуд доводиться в ванній кімнаті; в кімнаті хлопчиків ледь вистачає місця для двох двоповерхових ліжка; розмір всього будинку не перевищує і 70 кв.м. Попри усі труднощі мати багатодітної сім’ї навіть у воєнний стан не припиняє мріяти про поліпшення умов проживання та розширення родової оселі, малює ескізи дитячих кімнат та прораховує кількість коштів які для цього необхідні.
На разі ми чекаємо проєктне рішеннята розрахунку будівельних витрат на розширення площі житлового будинку від фахівців.
Герої серед нас, переконуємось в цьому знов. Хтось захищає нас на полі бою, а комусь вдається виховувати чудових дітей, навіть коли їх вісім, навіть коли у країні війна. Маму цієї великої родини звати Аліна, і ми так і не змогли зрозуміти як їй вдається створювати таку атмосферу любові у своєму домі. Щасливі очі, які ми побачили – гучніші за будь-які слова вдячності!